KERASTASE

KERASTASE Nutritive Bain Satin "1" 250ml - Kąpiel odżywcza do włosów lekko suchych i uwrażliwionych (WYPRZEDAŻ)

77,99 zł
Indeks: 3474636382675
Suche włosy wymagają wiele uwagi - matowe i łamliwe są trudne do rozczesania. Na poziom ich suchości wpływa wiele czynników: suszenie włosów, niewłaściwie dobrane preparaty, częsta koloryzacja - wszystko to może uwrażliwiać włosy. Specjalnie z myślą o nich opracowano tę odżywcza kąpiel Satin 1 od KERASTASE. Produkt oczyszcza włosy i skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń pozostawiając je świeżymi i pięknie pachnącymi. Zainspirowana niezwykłymi zdolnościami kwiatu Irysa kąpiel zawiera wyjątkowe składniki antyoksydacyjne - by dodatkowo wzmocnić działanie legendarnego kompleksu Gluco-Active. Wszystko to sprawia, że włosy stają się odżywione, lekkie i pełne blasku oraz przygotowane do dalszej pielęgnacji. Przywróć piękno swoim...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Suche włosy wymagają wiele uwagi - matowe i łamliwe są trudne do rozczesania. Na poziom ich suchości wpływa wiele czynników: suszenie włosów, niewłaściwie dobrane preparaty, częsta koloryzacja - wszystko to może uwrażliwiać włosy. Specjalnie z myślą o nich opracowano tę odżywcza kąpiel Satin 1 od KERASTASE.

Produkt oczyszcza włosy i skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń pozostawiając je świeżymi i pięknie pachnącymi. Zainspirowana niezwykłymi zdolnościami kwiatu Irysa kąpiel zawiera wyjątkowe składniki antyoksydacyjne - by dodatkowo wzmocnić działanie legendarnego kompleksu Gluco-Active. Wszystko to sprawia, że włosy stają się odżywione, lekkie i pełne blasku oraz przygotowane do dalszej pielęgnacji. Przywróć piękno swoim suchym i uwrażliwionym włosom i wypróbuj kąpiel KERASTASE już dziś!

Sposób użycia: Zmocz włosy. Wmasuj kąpiel w skórę głowy i włosy kolistymi ruchami. Spłucz włosy. Powtórz czynność, jeśli Twoje włosy wymagają intensywniejszego oczyszczenia. Dla uzyskania optymalnego efektu zastosuj mleczko lub balsam Nutritive z serii Kerastase.

Formuły i technologie zawarte w produkcie:

- Irisome Complex - zawiera składniki odżywcze i antyoksydacyjne.
- Gluco-Active - kombinacja podstawowych substancji odżywczych (węglowodany, proteiny i lipidy) zapewniająca odżywienie każdego włosa.

Rezultat:

- Oczyszczone włosy i skóra głowy
- Odżywienie
- Lekkość i blask

3474636382675

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
suche i uwrażliwione
zniszczone
LINIA PRODUKTOWA
NUTRITIVE
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję