L'OREAL

LOREAL Dulcia Advanced Neutraliser 1000ml - Utrwalacz

46,99 zł
Indeks: 3474630355750
LOREAL Dulcia Advanced Neutraliser to utrwalacz stosowany podczas zabiegu trwałej ondulacji. Przeznaczony jest do łączenia z odpowiednimi płynami Dulcia Advanced tej marki. Produkt jest odpowiedni dla włosów: naturalnych i opornych na skręt, normalnych, uwrażliwionych i koloryzowanych oraz mocno uwrażliwionych i porowatych. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia dokładną i pewną aplikację. Utrwalacz Dulcia Advanced jest przeznaczony tylko dla salonów fryzjerskich. Sposób użycia: Zdiagnozuj rodzaj włosów i stosuj z odpowiednimi płynem do trwałej ondulacji L’oreal Dulcia Advanced. Zawsze przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu. Rezultat: - W połączeniu z płynami do trwałej ondulacji L’oreal Dulcia Advanced, możesz wykreować trwa...
Ilość
Dostępny

LOREAL Dulcia Advanced Neutraliser to utrwalacz stosowany podczas zabiegu trwałej ondulacji. Przeznaczony jest do łączenia z odpowiednimi płynami Dulcia Advanced tej marki.

Produkt jest odpowiedni dla włosów: naturalnych i opornych na skręt, normalnych, uwrażliwionych i koloryzowanych oraz mocno uwrażliwionych i porowatych. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia dokładną i pewną aplikację. Utrwalacz Dulcia Advanced jest przeznaczony tylko dla salonów fryzjerskich.

Sposób użycia: Zdiagnozuj rodzaj włosów i stosuj z odpowiednimi płynem do trwałej ondulacji L’oreal Dulcia Advanced. Zawsze przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu.

Rezultat:

- W połączeniu z płynami do trwałej ondulacji L’oreal Dulcia Advanced, możesz wykreować trwałe, naturalnie wyglądające loki
- Produkt jest łagodny dla struktury włosów

3474630355750

Opis

DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
LINIA PRODUKTOWA
DULCIA ADVANCED

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję