WELLA

WELLA Wave It Neutralizer 1000ml - Utrwalacz do trwałej ondulacji

75,99 zł
Indeks: 4015600220365
WELLA Wave It Neutralizer to utrwalacz nowej generacji stosowany podczas zabiegu trwalej ondulacji. Przeznaczony do stosowania z płynami WELLA Wave It w celu uzyskania efektu długotrwałych fal. Produkt jest odpowiedni dla włosów normalnych i mocnych oraz farbowanych i delikatnych. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia wygodne i pewne trzymanie. Kosmetyk jest przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego dla salonów fryzjerskich. Sposób użycia: Stosuj z odpowiednim płynem do trwałej ondulacji, w celu uzyskania długotrwałych fal. Przestrzegaj instrukcji na opakowaniu. Rezultat: - W połączeniu z płynami do trwałej ondulacji Mild i Intense, możesz wykreować trwałe, naturalnie wyglądające loki - Produkt jest łagodny dla struktury włosówi...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

WELLA Wave It Neutralizer to utrwalacz nowej generacji stosowany podczas zabiegu trwalej ondulacji.

Przeznaczony do stosowania z płynami WELLA Wave It w celu uzyskania efektu długotrwałych fal. Produkt jest odpowiedni dla włosów normalnych i mocnych oraz farbowanych i delikatnych. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia wygodne i pewne trzymanie. Kosmetyk jest przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego dla salonów fryzjerskich.

Sposób użycia: Stosuj z odpowiednim płynem do trwałej ondulacji, w celu uzyskania długotrwałych fal. Przestrzegaj instrukcji na opakowaniu.

Rezultat:

- W połączeniu z płynami do trwałej ondulacji Mild i Intense, możesz wykreować trwałe, naturalnie wyglądające loki
- Produkt jest łagodny dla struktury włosówi

4015600220365

Opis

DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
LINIA PRODUKTOWA
WAVE IT

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję