L'OREAL

LOREAL Dulcia Advanced Neutraliser 1000ml - Utrwalacz

46,99 zł
Indeks: 3474630355750
LOREAL Dulcia Advanced Neutraliser to utrwalacz stosowany podczas zabiegu trwałej ondulacji. Przeznaczony jest do łączenia z odpowiednimi płynami Dulcia Advanced tej marki. Produkt jest odpowiedni dla włosów: naturalnych i opornych na skręt, normalnych, uwrażliwionych i koloryzowanych oraz mocno uwrażliwionych i porowatych. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia dokładną i pewną aplikację. Utrwalacz Dulcia Advanced jest przeznaczony tylko dla salonów fryzjerskich. Sposób użycia: Zdiagnozuj rodzaj włosów i stosuj z odpowiednimi płynem do trwałej ondulacji L’oreal Dulcia Advanced. Zawsze przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu. Rezultat: - W połączeniu z płynami do trwałej ondulacji L’oreal Dulcia Advanced, możesz wykreować trwa...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

LOREAL Dulcia Advanced Neutraliser to utrwalacz stosowany podczas zabiegu trwałej ondulacji. Przeznaczony jest do łączenia z odpowiednimi płynami Dulcia Advanced tej marki.

Produkt jest odpowiedni dla włosów: naturalnych i opornych na skręt, normalnych, uwrażliwionych i koloryzowanych oraz mocno uwrażliwionych i porowatych. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia dokładną i pewną aplikację. Utrwalacz Dulcia Advanced jest przeznaczony tylko dla salonów fryzjerskich.

Sposób użycia: Zdiagnozuj rodzaj włosów i stosuj z odpowiednimi płynem do trwałej ondulacji L’oreal Dulcia Advanced. Zawsze przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu.

Rezultat:

- W połączeniu z płynami do trwałej ondulacji L’oreal Dulcia Advanced, możesz wykreować trwałe, naturalnie wyglądające loki
- Produkt jest łagodny dla struktury włosów

3474630355750

Opis

DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
LINIA PRODUKTOWA
DULCIA ADVANCED

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję