WET BRUSH

WET BRUSH Squirt Blue- Mini szczotka rozplątująca niebieska

18,99 zł
Indeks: 736658989984
Kolejna z serii wyjątkowych, niezwykle skutecznych szczotek do mokrych i suchych włosów THE WET BRUSH. Wersję Squirt opracowano w taki sposób, by ułatwić rozczesywanie i rozplątywanie nawet najbardziej niesfornych kosmetyków. Magia szczotki THE WET BRUSH ukryta jest w nowoczesnej technologii Intelliflex™, czyli inteligentnych, super cienkich i zarazem mocnych włóknach, pozwalających na łatwe, szybkie i bezbolesne szczotkowanie włosów bez ich szarpania czy wyrywania. Każde z nich zakończone jest podwójnie zatapianą końcówką, która delikatnie masuje skórę głowy poprawiając jej krążenie. Szczotka może być używana przez osoby z wrażliwą skórą głowy, przez kobiety, mężczyzn i dzieci i to bez względu na rodzaj włosów. Właśnie dlatego jest tak ...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kolejna z serii wyjątkowych, niezwykle skutecznych szczotek do mokrych i suchych włosów THE WET BRUSH. Wersję Squirt opracowano w taki sposób, by ułatwić rozczesywanie i rozplątywanie nawet najbardziej niesfornych kosmetyków.

Magia szczotki THE WET BRUSH ukryta jest w nowoczesnej technologii Intelliflex™, czyli inteligentnych, super cienkich i zarazem mocnych włóknach, pozwalających na łatwe, szybkie i bezbolesne szczotkowanie włosów bez ich szarpania czy wyrywania. Każde z nich zakończone jest podwójnie zatapianą końcówką, która delikatnie masuje skórę głowy poprawiając jej krążenie. Szczotka może być używana przez osoby z wrażliwą skórą głowy, przez kobiety, mężczyzn i dzieci i to bez względu na rodzaj włosów. Właśnie dlatego jest tak popularna wśród gwiazd i modelek światowego formatu. Jest ulubioną szczotką Kendal Jenner (siostry Kim Kardashian).

Wyróżnienia:

- Allure 2014
- Be Magazine 2014
- Life & Style 2014
- Redbook 2014
- Oprah Magazine 2014 In Style 2013
- Glamour 2013
- Modern Salon 2013
- Beauty Launchpad 2013
- Woman's Day 2013

736658989984

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
WET BRUSH

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję