L'OREAL

LOREAL Serioxyl 2 Fuller Hair Coloured Hair 625ml- Zestaw 2 Włosy Koloryzowane

119,99 zł
Indeks: 3474630643536

Poddajesz się zabiegom regularnej koloryzacji i cienkie, rzadkie włosy bez objętości to Twój problem? Nie trać czasu na nieskuteczne terapie, kuracje, odżywki czy ampułki. Polecamy Ci sprawdzoną i skuteczną broń - program wzmacniający do stosowania w domu LOREAL Serioxyl 2. W skład zestawu wchodzą produkty opracowane przez naukowców Loreal, które dzięki połączeniu składników aktywnych zapewniają natychmiastowe rezultaty. Cząsteczka INCELL dająca efekty podobne do ceramidów, działa na długości i końce włosów oraz skutecznie uzupełnia lipidy we włóknie włosa. Rewolucyjny składnik GLUCOBOOST będący pochodną kwasu Omega 6, poprawia jakość włókna włosa u nasady i działa na cebulkę włosa, zapewniając dawkę energii potrzebną do wspierania wzro...

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Poddajesz się zabiegom regularnej koloryzacji i cienkie, rzadkie włosy bez objętości to Twój problem? Nie trać czasu na nieskuteczne terapie, kuracje, odżywki czy ampułki. Polecamy Ci sprawdzoną i skuteczną broń - program wzmacniający do stosowania w domu LOREAL Serioxyl 2.

W skład zestawu wchodzą produkty opracowane przez naukowców Loreal, które dzięki połączeniu składników aktywnych zapewniają natychmiastowe rezultaty. Cząsteczka INCELL dająca efekty podobne do ceramidów, działa na długości i końce włosów oraz skutecznie uzupełnia lipidy we włóknie włosa. Rewolucyjny składnik GLUCOBOOST będący pochodną kwasu Omega 6, poprawia jakość włókna włosa u nasady i działa na cebulkę włosa, zapewniając dawkę energii potrzebną do wspierania wzrostu. Już po pierwszej aplikacji zestawu włosy wyglądają na gęstsze i grubsze*. Program nadaje włosom grubość według oceny 81%** konsumentek. Z kolei 83%** uważa, że stosowanie go powoduje, iż włosy stają się wyraźnie gęstsze. 77%** konsumentek zauważyło natomiast widoczną dodatkową objętość włosów.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów stosuj wraz z innymi produktami Serioxyl.

Sposób użycia:
SZAMPON 250ml
Rozprowadzić równomiernie na mokre włosy i skórę głowy. Wykonać masaż, aby pobudzić mikrokrążenie skóry głowy. Dokładnie spłukać.

ODŻYWKA 250ml
Aplikować na umyte szamponem i osuszone ręcznikiem włosy. Pozostawiać na włosach od 1 do 3 minut, a następnie dokładnie spłukać.

PIANKA 125ml
Osuszone ręcznikiem włosy podzielić na 4 sekcje. Rozpoczynając od pierwszej sekcji, aplikować porcję produktu wielkości orzecha laskowego i rozprowadzić równomiernie na skórze głowy całej sekcji. Powtórzyć na 3 pozostałych sekcjach, aby pokryć całą skórę głowy. Następnie przeczesać włosy grzebieniem, aby rozprowadzić produkt na długościach i końcach włosów. Nie spłukiwać. Wysuszyć i stylizować włosy jak zwykle.

Rezultat:

- Natychmiastowy efekt grubych, gęstych włosów
- Dogłębne oczyszczenie skóry głowy i włosów
- Zdrowy wygląd
- Ochrona skóry głowy

*Test instrumentalny: szampon oczyszczający + odżywka zwiększająca objętość włosów + kuracja pogrubiająca o konsystencji pianki vs. klasyczny szampon.
**Test konsumencki w grupie 120 kobiet, które stosowały „SERIOXYL Zestaw 2 – Gęstsze włosy” przez 3 miesiące.
3474630643536

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
farbowane
LINIA PRODUKTOWA
SERIOXYL
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję