Serum do włosów farbowanych

Farbowanie i rozjaśnianie włosów to najczęściej stosowane zabiegi fryzjerskie, warto jednak pamiętać, że poddana im fryzura wymaga szczególnej pielęgnacji. Mogą bowiem osłabić lub przesuszyć włosy, przez co mogą one stracić swój blask, stać się matowe i łamliwe. Chcąc zapobiec takim sytuacjom, warto sięgnąć po preparaty pomagające zadbać o kondycję włosów. Odpowiednio dobrany szampon i odżywka to absolutne minimum. Jeżeli zależy Ci szczególnie na tym, aby zadbać o włosy, sięgnij po specjalne serum do włosów farbowanych.

Specjalistyczna pielęgnacja dla farbowanych włosów

W ofercie BEA BELEZA znajdziesz wyjątkowo skuteczne kosmetyki do pielęgnacji włosów marek takich jak na przykład Kerastase, L’Oreal czy Goldwell. To preparaty o wszechstronnym działaniu, mające na celu pielęgnację włosów nadwyrężonych zabiegami fryzjerskim. Dzięki nim nie tylko poprawisz kondycję włosów, ale także sprawisz, że nadany im kolor będzie prezentował się wyjątkowo atrakcyjnie. Składniki serum do włosów farbowanych zapobiegają blaknięciu czy wypłukiwaniu się koloru, pomagają zatrzymać barwnik wewnątrz włosa, dzięki czemu efekt farbowania utrzyma się na dłużej.

Specjalnie opracowane formuły preparatów tego typu pozwalają jednocześnie nawilżyć włosy, dostarczają im składniki odżywcze, chronią przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i gwarantują długotrwały kolor. Ceramidy, witaminy i inne składniki serum do włosów rozjaśnianych i farbowanych skutecznie wyrównują różnice w strukturze włosów, dzięki czemu są one miękkie i lśniące.

Zmieniaj kolor, kiedy chcesz bez obaw o kondycję włosów

Jeżeli należysz do kobiet, które lubią często zmieniać kolor włosów, to na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak farbowanie i rozjaśnianie może osłabić ich kondycję. Na szczęście w BEA BELEZA znajdziesz skuteczne serum do włosów farbowanych, dzięki którym Twoje pasma nie odczują zmiany koloru. Innowacyjne technologie, takie jak na przykład Luminescine stosowana w produktach marki Goldwell, przemieniają niewidzialne światło UV w światło widoczne, co pozwala osiągnąć efekt wyjątkowej intensywności koloru.

Dzięki zastosowaniu serum do włosów rozjaśnianych nie musisz martwić się o to, że Twoja fryzura szybko straci blask, albo – co gorsza – włosy zaczną nagle wypadać. Serum w perfekcyjny sposób chroni Twoje włosy, odbudowuje zniszczenia i sprawia, że prezentują się wyjątkowo. Idealnie gładkie i lśniące włosy w wybranym kolorze to marzenie wielu kobiet. Takie efekt osiągniesz bez trudu, sięgając po serum do włosów farbowanych dostępne w ofercie naszego sklepu.